Author: n***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 品質良好,價格實惠,值得推薦。
顏色: 金色
Price: NT$291
Original Price: NT$313
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Gold |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Y2K |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 240 g |
| 長度 | 66 cm |
| 頭圍 | 54 cm |
| SKU | sb25011374118771494 |
Author: n***4
Date:
Review: 品質良好,價格實惠,值得推薦。
顏色: 金色
Author: 9***0
Date:
Review: very nice
顏色: 漸變金色
Author: A***2
Date:
Review: I love itttttttttt 🥰🥰🥰🥰🥰 very niceeeeee
顏色: 漸變金色
Author: D***e
Date:
Review: Value for money: it's worth it Easy to wear: super easy to wear Comfortable to wear: very comfy and it's not heavy Hairstyle Stylishness: very nice and super soft
顏色: 漸變灰色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.